Г.Ж.Қарақұсованы Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 257 Жарлығы
Гүлжан Жанпейісқызы Қарақұсова Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Карагусовой Г.Д. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 257
Назначить Карагусову Гульжану Джанпеисовну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан