С.Н.Ахметовті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 258 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ахметова С.Н. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 258
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан