Н.А.Коржованы Қазақстан Республикасы Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 259 Жарлығы
Наталья Артемовна Коржова Қазақстан Республикасы Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Коржовой Н.А. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 259
Назначить Коржову Наталью Артемовну Министром финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан