Е.Қ.Ертісбаевты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 261 Жарлығы
Ермұхамет Қабиденұлы Ертісбаев Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ертысбаева Е.К. Министром культуры и информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 261
Назначить Ертысбаева Ермухамета Кабидиновича Министром культуры и информации  Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан