Т.М.Досмұханбетовты Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 263 Жарлығы
Темірхан Мыңайдарұлы Досмұханбетов Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Досмуханбетова Т.М. Министром туризма и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 263
Назначить Досмуханбетова Темирхана Мынайдарулы Министром туризма и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан