Б.М.Имашевты Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 269 Жарлығы
Берік Мәжитұлы Имашев Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Имашева Б.М. Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 269
Назначить Имашева Берика Мажитовича Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан