Д.А.Кәлетаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 270 Жарлығы
Дархан Аманұлы Кәлетаев Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Калетаева Д.А. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 270
Назначить Калетаева Дархана Амановича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан