Б.Т.Сұлтановты Қазақстан Ресубликасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 377 Жарлығы
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Султанова Б.Т. Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 377
Назначить Султанова Бахыта Турлыхановича Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан