Төртінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 388 Жарлығы
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  59-бабының  2-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. Төртінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясы 2007 жылғы 2 қыркүйекте сағат 10-да Астана қаласына шақырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О созыве первой сессии Парламента Республики Казахстан четвертого созыва
Указ Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 388
Подлежит опубликованию в
республиканской печати
В соответствии с пунктом 2  статьи 59  Конституции Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Созвать первую сессию Парламента Республики Казахстан четвертого созыва 2 сентября 2007 года в 10 часов в городе Астане.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан