С.М.Мыңбаевты Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 394 Жарлығы
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мынбаева С.М. Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 394
Назначить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан