Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 408 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгеріс туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 маусымдағы N 338  Жарлығын  іске асыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2000 ж., N 54, 593-құжат; 2001 ж., N 1-2, 2-құжат; N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат; N 27, 344-құжат; N 48, 590-құжат; 2005 ж., N 16, 189-құжат; N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; N 49, 623-құжат; 2006 ж., N 7, 50-құжат; N 26, 264-құжат; N 28, 299-құжат; N 30, 320-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 2-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Прокуратурасы" деген жолдағы "5902" деген цифрлар "5921" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Прокуратура органдары" деген жолдағы "4842" деген цифрлар "4861" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2007 года N 408
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В целях реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года N 338 "Об изменении в административно-территориальном устройстве Мангистауской области"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2000 г., N 54, ст. 593; 2001 г., N 1-2, ст. 2; N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267; N 27, ст. 344; N 48, ст. 590; 2005 г., N 16, ст. 189; N 27, ст. 329; N 30, ст. 380; N 49, ст. 623; 2006 г., N 7, ст. 50; N 26, ст. 264; N 28, ст. 299; N 30, ст. 320) следующие изменения:
в  приложении 2  к вышеназванному Указу:
в строке "Прокуратура Республики Казахстан" цифры "5902" заменить цифрами "5921";
в строке "Органы прокуратуры" цифры "4842" заменить цифрами "4861".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан