Р.Т.Ыбыраев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 қыркүйектегі N 411 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Венгрия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Рашид Тұрарұлы Ыбыраев Қазақстан Республикасының Бұрынғы Югославияның Македония Республикасындағы, Сербия Республикасындағы, Черногория Республикасындағы, Словения Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметін қоса атқарушы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об Ибраеве Р.Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2007 года N 411
Назначить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Венгерской Республике Ибраева Рашида Тураровича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Бывшей Югославской Республике Македония, Республике Сербия, Республике Черногория, Республике Словения по совместительству.
Президент
Республики Казахстан