Б.К.Байқадамов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 24 қыркүйектегі N 415 Жарлығы
Болат Кенжекешұлы Байқадамов өкілеттік мерзімінің аяқталуына байланысты Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкіл қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Байкадамове Б.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2007 года N 415
Освободить Байкадамова Болата Кенжекешевича от должности Уполномоченного по правам человека в Республике Казахстан в связи с истечением срока полномочий.
Президент
Республики Казахстан