К.В.Жигалов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 417 Жарлығы
Константин Васильевич Жигалов Қазақстан Республикасының Нидерланд Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Жигалове К.В.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 417
Освободить Жигалова Константина Васильевича от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов по совместительству.
Президент
Республики Казахстан