Т.А.Мансұров туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қазандағы N 420 Жарлығы
Тайыр Аймұхаметұлы Мансұров басқа жұмысқа ауысуына байланысты Солтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Мансурове Т.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 октября 2007 года N 420
Освободить Мансурова Таира Аймухаметовича от должности акима Северо-Казахстанской области в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан