Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 1 қарашадағы N 433 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығын алуға арналған конкурс және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 418-құжат; 2007 ж., N 24, 267-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің "Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығының лауреаты атағын және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мыңбаев               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы     және минералдық ресурстар министрі
Сұлтанов              - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы       және бюджеттік жоспарлау министрі;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Б.С.Ізмұхамбетов, М.Ә.Құсайынов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. НАЗАРБАЕВ

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 194
Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2007 года N 433
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 194 "О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и республиканском конкурсе-выставке "Алтын сапа" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 38, ст. 418; 2007 г., N 24, ст. 267) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки "Алтын сапа", образованной названным Указом:
Мынбаева                  - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича       ресурсов Республики Казахстан,
Султанова                 - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича        планирования Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Измухамбетова Б.С., Кусаинова М.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан