Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 436 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
(үзінді)
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 44, 424-құжат; 2005 ж., N 15, 174-құжат; 2006 ж., N 33, 350-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Конституциясы белгілеген тәртіпке сәйкес Ортсайлауком құрамында төраға мен алты мүше болып құрылады.";
5 және 6-тармақтар алып тасталсын;
2) күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
3) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ережесін және құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1271 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 640-құжат; 2006 ж., N 35, 373-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы ережеде:
27-тармақтың бірінші бөлігіндегі "Парламенттің" деген сөз "Парламент Сенатының" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз актілерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 436.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
(выписка)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 44, ст. 424; 2005 г., N 15, ст. 174; 2006 г., N 33, ст. 350):
в Положении о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Центризбирком образуется в составе Председателя и шести членов в порядке, установленном Конституцией Республики Казахстан.";
пункты 5 и 6 исключить;
2) утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 640; 2006 г., N 35, ст. 373):
в Положении о Национальном Банке Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в части первой пункта 27 слово "Парламента" заменить словами "Сената Парламента".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан