З.Қ.Тұрысбековті Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 437 Жарлығы
Зауытбек Қауысбекұлы Тұрысбеков Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Турисбекова З.К. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Узбекистан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 437
Назначить Турисбекова Заутбека Каусбековича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Узбекистан, освободив от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан