В.К.Божконы Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 438 Жарлығы
Владимир Карпович Божко Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Божко В.К. Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 438
Назначить Божко Владимира Карповича Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан