Б.Б.Жәмішевті Қазақстан Республикасы Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 440 Жарлығы
Болат Бидахметұлы Жәмішев Қазақстан Республикасы Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Жамишева Б.Б. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 440
Назначить Жамишева Болата Бидахметовича Министром финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан