Хорватия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 492 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Хорватия Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Загреб қаласында (Хорватия Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Хорватия
Указ Президента Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года N 492
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Хорватия  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Загребе (Республика Хорватия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2008 года.
Президент
Республики Казахстан