Ғ.Р. Әбдірахымовты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 508 Жарлығы
Ғабидолла Рахметтоллаұлы Әбдірахымов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Абдрахимова Г.Р. председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2008 года N 508
Назначить Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан