Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 516 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 5-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2008 жылғы 18 қаңтардағы
N 516 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 13 қаңтардағы
N 273 Жарлығына
ҚОСЫМША
Әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі
ВЕДОМСТВОАРАЛЫҚ КОМИССИЯ
Мәсімов - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрі, төраға
Орынбаев - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Шөкеев - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Шәженова Дина Мэлсқызы - Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің жауапты хатшысы,
хатшы
Комиссия мүшелері:
Ахметов - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы Қорғаныс министрі
Аюбаев Мұхтар Ақатұлы - Қазақстан Республикасы Президенті
Күзет қызметінің бастығы
Әбдірахымов - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла Рахметоллаұлы Мемлекеттік қызмет істері
агенттігінің төрағасы
Балиева - Қазақстан Республикасының
Зағипа Яхияқызы Әділет министрі
Божко - Қазақстан Республикасының
Владимир Карпович Төтенше жағдайлар министрі
Дерновой - Қазақстан Республикасының
Анатолий Григорьевич Денсаулық сақтау министрі
Есекеев - Қазақстан Республикасының
Қуанышбек Бақытбекұлы Ақпараттандыру және байланыс
агенттігінің төрағасы
Есімов - Қазақстан Республикасының
Ахметжан Смағұлұлы Ауыл шаруашылығы министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы Қаржы министрі
Қалмырзаев - Қазақстан Республикасының
Сарыбай Сұлтанұлы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің
(қаржы полициясы) төрағасы
Мамин - Астана қаласының әкімі
Асқар Ұзақбайұлы
Мұхаметжанов - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлімұлы Ішкі істер министрі
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы және минералдық ресурстар министрі
Өксікбаев - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Омархан Нұртайұлы бақылау жөніндегі есеп комитетінің
төрағасы
Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Сапарбаев - Қазақстан Республикасының Еңбек
Бердібек Машбекұлы және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы және бюджеттік жоспарлау министрі
Тасболатов - Қазақстан Республикасының
Абай Бөлекбайұлы Республикалық ұлан қолбасшысы
Түймебаев - Қазақстан Республикасының
Жансейіт Қансейітұлы Білім және ғылым министрі
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының
Рашит Төлеутайұлы Бас прокуроры
Шабдарбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Амангелді Смағұлұлы қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Школьник - Қазақстан Республикасы Президенті
Владимир Сергеевич Әкімшілігі Басшысының орынбасары

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2008 года N 516. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 1, ст. 5) следующее изменение:
приложение к вышеназванному Указу изложить в редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 18 января 2008 года
N 516
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 января 2007 года
N 273
МЕЖВЕДОМСТВЕННАЯ КОМИССИЯ
по проведению административной реформы
Масимов - Премьер-Министр Республики
Карим Кажимканович Казахстан, председатель
Орынбаев - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович Республики Казахстан, заместитель
председателя
Шукеев - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич Республики Казахстан, заместитель
председателя
Шаженова - ответственный секретарь
Дина Мэлсовна Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
члены Комиссии:
Ахметов - Министр обороны Республики
Даниал Кенжетаевич Казахстан
Аюбаев - начальник Службы охраны
Мухтар Акатович Президента Республики Казахстан
Абдрахимов - Председатель Агентства Республики
Габидулла Рахматуллаевич Казахстан по делам государственной
службы
Балиева - Министр юстиции Республики
Загипа Яхяновна Казахстан
Божко - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович Республики Казахстан
Дерновой - Министр здравоохранения Республики
Анатолий Григорьевич Казахстан
Есекеев - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович Казахстан по информатизации и связи
Есимов - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович Республики Казахстан
Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Калмурзаев - Председатель Агентства Республики
Сарыбай Султанович Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
Мамин - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Мухамеджанов - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович Казахстан
Мынбаев - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич ресурсов Республики Казахстан
Оксикбаев - Председатель Счетного комитета
Омархан Нуртаевич по контролю за исполнением
республиканского бюджета
Сагинтаев - Руководитель Канцелярии
Бакытжан Абдирович Премьер-Министра Республики Казахстан
Сапарбаев - Министр труда и социальной защиты
Бердибек Машбекович населения Республики Казахстан
Султанов - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович планирования Республики Казахстан
Тасбулатов - Командующий Республиканской
Абай Болюкпаевич гвардией Республики Казахстан
Туймебаев - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы Республики Казахстан
Тусупбеков - Генеральный прокурор Республики
Рашид Толеутаевич Казахстан
Шабдарбаев - Председатель Комитета национальной
Амангельды Смагулович безопасности Республики Казахстан
Школьник - заместитель Руководителя Администрации
Владимир Сергеевич Президента Республики Казахстан