А.П. Рауды Ақмола облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 522 Жарлығы
Альберт Павлович Рау Ақмола облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Paу А.П. акимом Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 522
Назначить Paу Альберта Павловича акимом Акмолинской области.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев