Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 6 ақпандағы N 530 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына актілеріне өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312 Жарлығымен;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 839 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; 2004 ж., N 14, 171-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж., N 43, 573-құжат; 2006 ж., N 35, 374-құжат; 2007 ж., N 3, 36-құжат, N 24, 268-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдірахымов               - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Ғабидолла Рахметоллаұлы     қызмет істері агенттігінің төрағасы,
Әбдіхамитов               - "Қазақстан" республикалық
Дәурен Серікұлы             телерадиокорпорациясы" АҚ басқармасының
төрағасы (келісім бойынша),
Баймағанбетов             - Қазақстан Республикасы Парламенті
Серік Нұртайұлы             Мәжілісі Заңнама және сот-құқықтық
реформа комитетінің төрағасы
(келісім бойынша),
Жәмішев                   - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы           Қаржы министрі;
аталған Комиссияның құрамынан С.М.Жалыбин, Н.И.Иманғалиев, Н.А.Коржова, З.Қ.Тұрысбеков шығарылсын;
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 421-құжат; 2007 ж., N 11, 119-құжат; N 24, 268-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Турецкий                     - Қазақстан Республикасы Парламенті
Николай Николаевич             Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
енгізілсін;
аталған Комиссияның құрамынан Ә.Р.Жолшыбеков шығарылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года N 530
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 29.08.2016 № 312;
2) в  Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г., N 14, ст. 171; N 51, ст. 671; 2005 г., N 43, ст. 573; 2006 г., N 35, ст. 374; 2007 г., N 3, ст. 36; N 24, ст. 268):
ввести в состав Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией, утвержденный вышеназванным Указом:
Абдрахимова                      - Председателя Агентства
Габидуллу Рахматуллаевича          Республики Казахстан
по делам государственной
службы,
Абдыхамитова                     - председателя правления АО
Даурена Сериковича                 "Республиканская
телерадиокорпорация
"Казахстан"
(по согласованию),
Баймаганбетова                   - председателя Комитета по
Серика Нуртаевича                  законодательству и
судебно-правовой реформе
Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Жамишева                         - Министра финансов
Болата Бидахметовича               Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Жалыбина С.М., Имангалиева Н.И., Коржову Н.А., Турисбекова З.К.;
3) в  Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198 "О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 38, ст. 421; 2007 г., N 11, ст. 119; N 24, ст. 268):
ввести в состав Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Турецкого                        - депутата Мажилиса Парламента
Николая Николаевича                Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из состава указанной Комиссии: Жолшибекова А.Р.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан