М.А. Құл-Мұхаммед туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 557 Жарлығы
Қызылорда облысының әкімі Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н.Назарбаев

О Кул-Мухаммеде М.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 557
Назначить акима Кызылординской области Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы специальным представителем Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур".
Президент
Республики Казахстан                                   Н. Назарбаев