Б.Б.Қуандықовты Қызылорда облысының әкімі, Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 12 мамырдағы N 586 Жарлығы
Болатбек Баянұлы Қуандықов Қызылорда облысының әкімі, Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев

О назначении Куандыкова Б.Б. акимом Кызылординской области, специальным представителем Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур"
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2008 года N 586
Назначить Куандыкова Болатбека Баяновича акимом Кызылординской области, специальным представителем Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур".
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев