Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 533 Жарлығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 қыркүйектегі N 662 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 17-1-бабы 2 тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 533 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 5, 52-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымындағы:
"Мемлекеттік бақылау және ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлімі" жолындағы "ұйымдастыру-кадр" сөздері "аумақтық-ұйымдастыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан халқы Ассамблеясының хатшылығы
Кадр саясаты бөлімі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 533
Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2008 года N 662
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 533 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 5, ст. 52) следующие изменение и дополнение:
в структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной названным Указом:
в строке "Отдел государственного контроля и организационно-кадровой работы" слово "кадровой" заменить словом "территориальной";
дополнить строками следующего содержания:
"Секретариат Ассамблеи народа Казахстана
Отдел кадровой политики".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев