Д.А.Кәлетаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 672 Жарлығы
Дархан Аманұлы Кәлетаев басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.Назарбаев

О Калетаеве Д.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 672
Освободить Калетаева Дархана Амановича от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев