Қ.А.Нұрпейісовті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 673 Жарлығы
Қайрат Айтмұхамбетұлы Нұрпейісов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Нурпеисова К.А. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 673
Назначить Нурпеисова Кайрата Айтмухамбетовича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев