Ғ.Р.Әбдірахымов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 674 Жарлығы
Ғабидолла Рахметоллаұлы Әбдірахымов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

Об Абдрахимове Г.Р.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 674
Освободить Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев