Қ.П.Қожамжаровты Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 712 Жарлығы
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Кожамжарова К.П. председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Указ Президента Республики Казахстан от 12 декабря 2008 года № 712
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции).
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев