Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасының Бас консулдығын көшіру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 желтоқсандағы N 715 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Бас консулдығы Мешхед қаласынан Горган қаласына (Иран Ислам Республикасы) көшірілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О передислокации Генерального консульства Республики Казахстан в Исламской Республике Иран
Указ Республики Казахстан от 15 декабря 2008 года N 715
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Передислоцировать из города Мешхед в город Горган (Исламская Республика Иран) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев