Г.А.Марченко Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы N 727 Жарлығы
Григорий Александрович Марченко Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев

О назначении Марченко Г.А. Председателем Национального Банка Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2009 года N 727
Назначить Марченко Григория Александровича Председателем Национального Банка Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев