Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 501 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 25 ақпандағы N 749 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік қызметшілердің лауазымдарын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 501 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 49, 599-құжат; 2008 ж., N 9, 89-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімінде :
С санаттарының тобында :
С-О-1 санаты мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ұлттық Банк филиалының директоры";
С-О-2 санаты мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ұлттық Банк филиалы директорының орынбасары";
С-О-4 санаты мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ұлттық Банк филиалының бөлім бастығы".
2. Осы Жарлық 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 501
Указ Президента Республики Kазахстан от 25 февраля 2009 года № 749
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 501 "О мерах по оптимизации должностей государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 49, ст. 599; 2008 г., № 9, ст. 89) следующие дополнения:
в Реестре должностей административных государственных служащих по категориям, утвержденном названным Указом:
в группе категорий С:
категорию С-О-1 дополнить строкой следующего содержания:
"Директор филиала Национального Банка";
категорию С-О-2 дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель директора филиала Национального Банка";
категорию С-О-4 дополнить строкой следующего содержания:
"Начальник отдела филиала Национального Банка".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2008 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев