Р.Т.Түсіпбековті Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі N 783 Жарлығы
Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О назначении Тусупбекова Р.Т. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2009 года № 783
Назначить Тусупбекова Рашида Толеутаевича Министром юстиции Республики Казахстан, освободив от должности Генерального Прокурора Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев