Қ.Ә.Мәмиді Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 786 Жарлығы
Қайрат Әбдіразақұлы Мәми Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев

О назначении Мами К.А. Генеральным Прокурором Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 786
Назначить Мами Кайрата Абдразакулы Генеральным прокурором Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев