Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 мамырдағы N 809 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев

О назначении Исекешева А.О. Министром индустрии и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 мая 2009 года № 809
Назначить Исекешева Асета Орентаевича министром индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев