Б.Қ.Байбекті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 24 тамыздағы N 860 Жарлығы
Бауыржан Қыдырғалиұлы Байбек Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев

О назначении Байбека Б.К. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 августа 2009 года № 860
Назначить Байбека Бауыржана Кыдыргалиулы заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                        Н. Назарбаев