Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы № 1509 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 889 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару кеңесінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы № 1509 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 675-құжат; 2006 ж., № 41, 446-құжат; 2009 ж., № 26, 220-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару кеңесі туралы ережеде:
11-тармақтағы «көпшілік дауысымен» деген сөздерден кейін «немесе Кеңес мүшелеріне сауал қою жолымен» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года № 1509
Указ Президента Республики Казахстан от 23 ноября 2009 года № 889
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года № 1509 "О некоторых вопросах Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 675; 2006 г., № 41, ст. 446; 2009 г., № 26, ст. 220) следующее дополнение:
в Положении о Совете по управлению Национальным фондом Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 11 после слов "членов Совета" дополнить словами "или путем опроса членов Совета".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев