Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 937 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Исекешева А.О. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 937
Назначить Исекешева Асета Орентаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан, освободив от должности Министра индустрии и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев