С.М. Мыңбаевты Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 938 Жарлығы
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев

О назначении Мынбаева С.М. Министром нефти и газа Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 938
Назначить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича Министром нефти и газа Республики Казахстан, освободив от должности Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев