А.Қ. Жұмағалиевты Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 940 Жарлығы
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Жумагалиева А.К. Министром связи и информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 940
Назначить Жумагалиева Аскара Куанышевича Министром связи и информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев