Б.Б.Атамқұловты Қазақстан Республикасының Малайзиядағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 982 Жарлығы
Бейбіт Бәкірұлы Атамқұлов Қазақстан Республикасының Малайзиядағы Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Атамкулова Б.Б. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Малайзии
Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 982
Назначить Атамкулова Бейбута Бакировича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Малайзии.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев