Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № 1010 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 5-құжат; 2008 ж., № 2, 22-құжат; 2009 ж., № 35, 330-құжат; 2010 ж., № 7, 94-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы даму және сауда министрі,
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы ақпарат министрі;
мына жолдар:
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы сауда министрі",
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы минералдық ресурстар министрі",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы бюджеттік жоспарлау министрі",
"Шәженова - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы бюджеттік жоспарлау министрлігінің жауапты
хатшысы, комиссия хатшысы"
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі",
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы министрі",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы көмекшісі",
"Шәженова - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дина Мэлсқызы және сауда министрлігінің жауапты хатшысы,
комиссия хатшысы";
көрсетілген ведомствоаралық комиссияның құрамынан Қ.У.Бишімбаев, Қ.Б.Есекеев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2010 года № 1010. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента
и Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22; 2009 г., № 35, ст. 330; 2010 г., № 7, ст. 94) следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по проведению административной реформы, созданной названным Указом:
Айтжанову - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну торговли Республики Казахстан,
Жумагалиева - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича Казахстан;
строки:
"Исекешев - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич Казахстан",
"Мынбаев - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич ресурсов Республики Казахстан",
"Султанов - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович планирования Республики Казахстан",
"Шаженова - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
комиссии"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Исекешев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан",
"Мынбаев - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич Казахстан",
"Султанов - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович Казахстан",
"Шаженова - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна экономического развития и торговли
Республики Казахстан, секретарь
комиссии";
вывести из состава указанной межведомственной комиссии: Бишимбаева К.В., Есекеева К.Б.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев