Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 79 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.05.13 № 79 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағына жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының 2010 жылы Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымына төрағалық етуі мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 366-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылы Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымына төрағалық етуі мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамында:
мыналар енгізілсін:
Жәмішев              - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Болат Бидахметұлы
Жұмағалиев           - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы        ақпарат министрі;
мына:
«Құл-Мұхаммед        - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы        ақпарат министрі»
деген жолдағы «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Б.Т.Сұлтанов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867
Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 1042. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 79
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 13.05.2011 № 79.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 "Об образовании Государственной комиссии по вопросам председательства Республики Казахстан в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в 2010 году" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 366) следующие изменения:
в составе Государственной комиссии по вопросам председательства Республики Казахстан в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в 2010 году, утвержденном вышеназванным Указом:
ввести:
Жамишева                   - Министра финансов Республики Казахстан,
Болата Бидахметовича
Жумагалиева                - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича           Казахстан;
в строке:
"Кул-Мухаммед              - Министр культуры и информации Республики
Мухтар Абрарулы              Казахстан"
слова "и информации" исключить;
вывести из указанного состава Султанова Б.Т.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев