Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы № 1678 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 23 қыркүйектегі № 1070 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2006 - 2014 жылдарға арналған стратегиясын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қарашадағы № 1678 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 42, 571-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                               Н. Назарбаев

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678
Указ Президента Республики Казахстан от 23 сентября 2010 года № 1070
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1678 "Об утверждении Стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006 - 2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 42, ст. 571).
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2011 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев