С.З.Қайырбекованы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 1085 Жарлығы
Салидат Зекенқызы Қайырбекова Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасы
Президенті                                    Н. Назарбаев

О назначении Каирбековой С.З. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 1085
Назначить Каирбекову Салидат Зикеновну Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев