Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 199 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 5 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздік тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 199 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 422-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 199
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 5
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 199 "О Концепции информационной безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 422).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев