Т.А.Ермегияевті Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 11 Жарлығы
Талғат Амангелдіұлы Ермегияев Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Ермегияева Т.А. Министром туризма и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 11
Назначить Ермегияева Талгата Амангельдиевича Министром туризма и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                        Н. НАЗАРБАЕВ